Oppo Cihazlarda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

/ 4 Kasım 2019 / 210 / yorumsuz
Oppo Cihazlarda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Bu yazımızda Oppo cihazlarda ekran görüntüsü alma işleminden bahsedeceğiz. Eğer siz de Oppo cihaza sahipseniz ve ekran alma işlemini bilmiyorsanız bu yazımız sayesinde öğrenmiş olacaksınız.

Telefonunuzda gezerken beğendiğiniz bir resmin ekran görüntüsünü almak isteyebilirsiniz. Ekran görüntüsü almak için de başka bir uygulamaya ihtiyacınız yoktur ve tuşlar yardımı ile ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Ses kısma tuşu ve güç tuşuna birlikte basılı tuttuğunuz zaman ekran resmini çekmiş olursunuz. Çektiğiniz ekran görüntüsü galerinizde ayrı bir alana kaydolur. En çok tercih edilen yöntem bu yöntemdir.

Başka bir yöntem ise üç parmağınızla ekranı aşağı kaydırmak olacaktır. Bu özellik Oppo cihazlara aittir ve ayarlar- akıllı kolaylık- Jest ve hareket adımlarını takip ederek üç parmak ile ekran görüntüsü alma özelliğini aktif etmiş olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.