Oppo Hyper Boost Nedir Ne İşe Yarar?

/ 8 Kasım 2018 / 677 / yorumsuz
Oppo Hyper Boost Nedir Ne İşe Yarar?

Oppo Hyper Boost Nedir Ne İşe Yarar?

 

Son zamanlarda karşılaştığınız yabancı ve ilginç teknoloji terimlerinden olan, Oppo Hyper Boost, merak edilen konular arasında yer almakta olup, kısaca Oppo Hyper Boost tanımlamak gerekir ise gelecek teknolojide yaygınca kullanılacak bir uygulama diyebiliriz. Genellikle birçok cihaz da kullanılacak olan Oppo Hyper Boost, GPU performansını arttırmakta olup, bu şekilde özellikle oyunlar için elverişli bir hal alacaktır. 2019 yılında hemen hemen tüm cihazlarda kullanılması beklenmekte olup, Oppo Hyper Boost, genel anlamda cihazların daha güçlü bir performans ile çalışmasını sağlayacaktır. Oppo Hyper Boost nedir sorusuna aslında genel olarak bilgiler verdik. Peki, Oppo Hyper Boost nasıl çalışacak ve ne işe yaracak?

Oppo Hyper Boost Güncellemesi

 

Günümüzde Oppo R17 ve Oppo R17 Plus cihazlarında kullanılmakta olan Oppo Hyper Boost teknolojisi, yılsonunda yani 2019 yılının başından itibaren tüm cihazlarda kullanılması beklenmektedir. Bu güncelleme sayesinde 150’den fazla oyun Oppo Hyper Boost teknolojisinden güç alarak çalışacak olup, bu şekilde daha hızlı, seri olması beklenmektedir. Son dönemlerin en aktif ve en popüler oyunlarından olan PUBG’de bu teknolojiden direk olarak yararlanacağını belirtmiş olup, direk geçiş sağlayacaktır. Tabi ki oyunlar üzerinde etkisi sadece daha hızlı açılır ve daha seri oynanması değildir. Oppo Hyper Boost teknolojisinden yararlanan cihazlar üzerinde oynanan oyuncular ile bu teknolojiden yararlanmayan oyuncular arasında da ciddi fark görülecek.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.