Otokar Uygulaması Nedir Neler Sunuyor?

/ 4 Temmuz 2018 / 710 / yorumsuz
Otokar Uygulaması Nedir Neler Sunuyor?

Otokar Uygulaması Nedir?

Koç firmasına ait olan şirketlerden bir tanesi olan Otokar ticari araç sahiplerinin hayatını son derece kolaylaştıracak bir uygulamanın da altına imza atmış durumda. Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonlar için yeni çıkan uygulama ile beraber pek çok işlemi de oldukça kısa bir zaman zarfında gerçekleştirebilmeniz mümkün kılınmış durumda. Uygulama ile beraber araçlarınız ile ilgili olarak her türlü bilgiye de tek bir tık ile ulaşmanız sağlanıyor. Uygulamada yer alan 10’dan fazla işlem müşterilerin de vazgeçilmezlerinden biri olmaya aday gibi gözüküyor.

Otokar Uygulaması Neler Sunuyor?

Otokar uygulaması sayesinde;

  • Araç garanti başlangıç ve bitiş tarihleri,
  • Periyodik bakım tarihleri,
  • En yakın bayi ve servisler,
  • Acil numaralar,
  • Whatsapp Destek Hattı,
  • Gösterge paneli ile beraber araçla alakalı detaylı bilgi.

Uygulamanın araç sahiplerine sunduğu yenilikler bunlar ile de sınırlı kalmıyor. Araç tanıtımları ile alakalı bilgi almak isteyen müşteriler uygulama içerisinde yer alan ’Eğitim’ sekmesinden yararlanabilecekler. Burada yer alan bilgileri kullanarak belirli ipuçlarına erişme şansınız ve dolayısı ile aracınızı daha ekonomik olarak kullanıp yaşanabilecek arızaları en aza indirgeme şansınız da var.

Park Yerinde Sorun Yaşayanlara Özel

Uygulamanın belki de en çarpıcı özelliklerinden bir tanesi de park sorununa çözüm üretmiş olması. Artık gittiğiniz farklı yerlerde aracınızı nereye koyduğunuzu, en yakın benzin istasyonun nerede olduğunu ve park sürenizi de uygulama üzerinden görüntüleyebileceksiniz.

Otokar Sistemi Android İndir

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.