Otomobil Temalı Yerli Oyun RoboPark ile Tanışın

/ 13 Eylül 2018 / 680 / yorumsuz
Otomobil Temalı Yerli Oyun RoboPark ile Tanışın

Otomobil Temalı Yerli Oyun RoboPark ile Tanışın

Yerli oyun kervanına katılan RoboPark, otomobil temalı bir bulmaca oyunu olarak tanımlanıyor. Beyazay Games tarafından mobil platformlara özel bir şekilde hazırlanan yapım, anlık bir şekilde eğlenmenizi sağlıyor. Üstelik bulmaca yapısı sayesinde kendi farkını ortaya koyan oyun, çeşitli dinamikleri tek bir noktada topluyor.

Geçtiğimiz ay yayınlanmış olan RoboPark, 2 aylık bir geliştirilme sürecinden geçti. Toplam 160 bölümün bulunduğu yapımda aynı zamanda 10 farklı otomobil modeli yer alıyor. Tam ismi RoboPark: Araba Park Etme Bulmacası olan oyundaki amaç, otomobilleri doğru park asansörlerinin olduğu yerlere taşımak. Bunun içinse oyun boyunca park robotlarına yardım ediyoruz.

Android İçin İndirilebilir Durumda

Toplamda 3 yıldız kazanabileceğiniz bölüm sisteminde araçları mümkün olan en kısa sürede teslimat noktasına göndermeniz önem teşkil ediyor. Bu esnada ne kadar hızlı teslimat yaparsanız bir o kadar yıldız kazanma şansınız arttırıyor. Giderek zorlaşan bölüm yapısı içerisinde son 5 hamlenizi geri almanız mümkün. Bunun için undo özelliğini kullanabilirsiniz.

Her 10 bölümde bir yeni otomobil modeli sunan yapım, böylelikle oynanışı daha eğlenceli hale getiriyor. Hali hazırda zorluk seviyesinin giderek artması ise rekabeti kızıştırıyor. Şu anda sadece Android platformu için indirilebilir durumda olan oyunu edinmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. 15 binden fazla kez indirilen oyun, Rusya, Vietnam, Polonya, Ukrayna ve Suudi Arabistan ülkelerinde popülerlik kazanmış durumda.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.