Park Ettiğiniz yeri unutuyorsanız bu uygulama tam size göre!

/ 4 Ağustos 2018 / 676 / yorumsuz
Park Ettiğiniz yeri unutuyorsanız bu uygulama tam size göre!

Park Ettiğiniz yeri unutuyorsanız bu uygulama tam size göre!

Film tiyatrosundan göz kırparak, bir matinayı yakaladığınızı tamamen unuttuğunuzda, böylece gün ışığından başka bir şey yok ve başka bir şeyin aklınızı kaçırdığını fark ettiniz: Nerede park ettiğinizi bilmiyorsunuz.

Daha kötü olabilirdi. Bir öğleden sonra şehir en az eğlenceli bir hafızaya dönüşüyor, ne zaman park ettiğinizi park ettiğinizi hatırlamak için mücadele ediyorsunuz. Parkmetre, partideki herkesin gittikçe aç ve öfkeli hale gelmesiyle birlikte ilerliyor.

Bu basit, ücretsiz uygulama ile aracınızı bir daha asla yanlış yönlendirmeyeceksiniz.

“Park edilmiş Araba Bul” sevdiğimiz bir uygulama türüdür. Sadece başlıkta yazdığı şey: park edilmiş arabanızı bulmak için onu kullanıyorsunuz. Bu kadar!

Ücret yok, garip izin yok, gizlilik istilası yok. Bu unutkan minimalistler tarafından tercih edilen bir hayır fırfırlar uygulaması.

Birçok Android cihazda araç park yeri algılama özelliği vardır. Tek sorun, bu pasif özelliği kullanarak Google ve / veya üçüncü taraflara değerli konum verilerini teslim etmenizi gerektirir. Bu, bazı insanlar için bir sorun olmayabilir, ancak diğerleri kişisel verilerini kiminle paylaştıkları konusunda biraz daha vicdanlı.

“Park edilmiş Araba Bul”, basit bir problem için basit bir çözümdür. Tek yapmanız gereken, park ettiğinizde aracınızın konumunu korumak. Ardından, arabanıza geri dönmeye hazır olduğunuzda, “Arabayı Bul” a dokunmanız yeterlidir ve doğrudan sizi park yerinize götürecek bir harita alırsınız. Hatta ne kadar ilerlemeniz gerektiğini bile gösterir.

 

Temiz, sezgisel arabirim sadece iki düğmeye sahiptir, ancak varsayılanı stilinize uymuyorsa, dış görünümleri değiştirebilirsiniz. Akıllı telefon kılıfı veya araç içi ile eşleştirmek için siyah siyah, cilalı ahşap veya zengin deri göz atın.

Biz app ücretsiz bahsetti mi? Başınızı tekerleğinizi arayan birisini çizmişseniz, onu almaman için hiçbir sebep yok.

Asla “Dostum, arabam nerede?” Demeye hazır mısın? Play Store’dan yakalamak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın!

 

Find Parked Car İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler
Benzer Konular