Periscope Hesabı Nasıl Silinir?

/ 20 Kasım 2017 / 726 / yorumsuz
Periscope Hesabı Nasıl Silinir?

Periscope Hesabı Nasıl Silinir?

Twitter üzerinden hizmet veren ve kullanıcıların canlı yapın yapmasına imkân sağlayan Periscope ilk olarak hatırlanacağı üzere ünlü isimlerin kullanımına sunulmuştu. İlk kullanıma sunulduğunda sadece iPhone akıllı telefonu olan kişilerin kullanımına izin verilen Periscope daha sonra beta sürüm denemelerinin sonucunda Android platformunda da kullanıma açılmıştı. Ancak daha sonra Periscope yayınları amaçlarının dışına çıktı ve kullanıcıları rahatsız edici bir hal almaya başlandı. Peki, Periscope hesabı nasıl silinir?

Periscope Kullanmak İstemiyorsanız Hesabınızı Silebilirsiniz

Ne yazık ki ülkemizde kullanım amacının dışına çıkan ve daha ziyade yasadışı amaçlar için kullanılmaya başlanan Periscope uygulaması hakkında uzun bir süre önce yasaklanacağı iddiaları dile getirilmişti. Şu ana kadar resmi bir yasak için gerekli adımlar atılmazken kullanıcıların özellikle de çok sık müstehcen yayın yapılmasından rahatsızlık duyarak platformdan çıkmaya çalışıyor. Periscope hesabı olan kişilerin bu hesabı kapatma şansları bulunuyor ancak ne yazık ki bunun için kullanılabilecek basit bir uygulama kaldır butonu bulunmuyor.

Periscope Hesabımı Nasıl Kapatabilirim?

Hesabınızı kesin olarak kapatmaya karar verdiyseniz bu durumda help@periscope.tv adresine mail göndermeniz gerekiyor. Yeterli düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip değilseniz mailin konu satırına Delete Account yazmanız, içerik bölümüne ise Twitter ve Periscope kullanıcı isimlerinizi yazarak mailinizi göndermeniz yeterli oluyor. Bundan sonrasında Periscope destek ekibi tarafından size karşı mail gönderilecek ve hesabınız kapatılacaktır.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.