Photoshop Note Aracını Merak Edenler Buraya!

/ 5 Haziran 2021 / 98 / yorumsuz
Photoshop Note Aracını Merak Edenler Buraya!

photoshop note, çalışmamızda kısa notlar eklememize yardımcı olur. Sanal olarak aslında birçok kişinin işine yarayacak bir uygulamadır.

Adobe Photoshop - Note Paper - YouTube

Kullanımı ise zannedildiği kadar karışık değildir. Not almak için kısayol tuşu (i) harfidir. Dosya içine not almak için kullanacağınız bu özelliği photoshop araç çubuğu içinde bulabilirsiniz. Bu aracı ile aktifleştirdiğinde küçük bir pencere açılacaktır. Note aracını aktif etmek için ise, windows’a girerek notes bölümüne girebilirsiniz.

Yazdıklarınızı silmek için ise klavyede delete tuşuna basabilirsiniz. Merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular