Photoshop’u Ücretsiz Kullanmak

/ 14 Kasım 2017 / 1.334 / yorumsuz
Photoshop’u Ücretsiz Kullanmak

Photoshop’u Ücretsiz Kullanmak

Son derece popüler olan resim ve fotoğraf işleme yazılımı Photoshop, grafik tasarımı ve fotoğrafçılık gibi uğraşları olan herkesin en büyük yardımcısı oluyor. Adobe Photoshop’u ücretsiz kullanmanın yolları bulunuyor.

Şikayet Olursa Cezası Var

Adobe şirketinin belirli bir lisans bedeli karşılığında sunduğu Photoshop, bazı şifre kırıcı korsanlar tarafından tekrar yorumlanmış olup, lisans ücreti ödemeksizin sınırsız kullanılabilir hale getirilmiştir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda ortaya telif hakkı ihlali çıkıyor ve Adobe tarafından şikayet olursa 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu kapsamında cezaya tabi tutuluyor.

Ücretsiz Kullanmanın Yolu

Adobe, tüm yazılımları için belirli bir süre boyunca ücretsiz deneme hakkı tanıyor. Tam versiyon yazılımlar, Adobe’un sayfasından ücretsiz olarak indirilebiliyor ve 30 günlük süre boyunca ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. 30 günlük deneme süresinin ardından yazılım, ödeme ekranına dönüyor ve satın alınması isteniyor. Kullanıcılar, 30 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından takvimi geri sararak kullanımı devam ettirdiğini iddia etse de henüz böyle bir durumun olup olmadığı bilinmiyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.