Pinterest Hesabı Nasıl Kapatılır?

/ 22 Kasım 2017 / 1.029 / yorumsuz
Pinterest Hesabı Nasıl Kapatılır?

Pinterest Hesabı Nasıl Kapatılır?

Tüm dünyada yoğun ilgi görmesine rağmen ne yazık ki aynı başarıyı ülkemize taşıyamayan Pinterest bu nedenle her geçen gün kullanıcı kaybetmeye devam ediyor. İlk olarak bu sosyal ağın adını duyduğunda bir heves Pinterest hesabı açan Türk kullanıcılar bir süre sonra sıkılarak hesaplarını kapatmak istiyorlar. Peki, Pinterest hesabı nasıl kapatılır?

Pinterest Hesap Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Pinterest hesabınızı kapatmak istiyorsanız bunun için ilk olarak hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Pinterest kullanıcı adınız ve şifrenizi girdikten sonra https://tr.pinterest.com/settings bağlantısını tıklayın. Bunun ardından ayarlar sayfasına geçiş yapın ve Hesap Temel Bilgileri sayfasında yer alan Hesap bağlantısını açın. Burada yer alan “hesabı devre dışı bırak” butonunu tıkladıktan sonra gelen ekranda “hesabımı kalıcı olarak kapatın” seçeneğini işaretleyerek işleminize onay verin. Son ekranda hesabınızı neden kapattığınıza dair bir neden belirtmeniz isteyecektir. Listede size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Popüler Resim Paylaşma ve Yayınlama Sitesi

Aslında Pinterest Türkiye’de çok fazla ilgi görmese de son derece etkileyici bir resim paylaşma sosyal ağı olarak tüm dünyada ilgi çekmeyi sürdürüyor. Çekmiş olduğunuz resimleri ve beğendiğiniz fotoğrafları özgürce paylaşmanızı sağlayan son derece kaliteli bir platformdur. Paylaşılan resimlere Pin adı verilir ve kişi hesabından Pin paylaşımı yaparak takipçi toplamaya çalışır. Paylaşım yapmak için üye olabileceğiniz gibi aynı zamanda Facebook Hesabı ve Google hesabı gibi bilgileriniz ile de sisteme girmeniz mümkündür.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.