Pinterest’te Bir Pano Kapağı Nasıl Değiştirilir?

/ 11 Mayıs 2020 / 409 / yorumsuz
Pinterest’te Bir Pano Kapağı Nasıl Değiştirilir?

Pinterest eğlenceli sosyal medya platformlarından biridir. Takipçilerin daha da fazla dikkatini çekmek için resim ekleme işlemi dışında pano kapaklarını da kullanabilirsiniz. Pano kapakları sayesinde Pinterest ön panelleri güzel gösterir. Bu da profilinizi daha da dikkat çekici yapacaktır. Bu durumu gerçekleştirmek için kapak resme ihtiyacınız olacak. Favori görüntü düzenleyiciniz üzerinden düzenleme gerçekleştirebilirsiniz.

Pano kapağını kırpıp yeniden boyutlandırabilirsiniz. Ayrıca Paint.net ya da GIMP gibi özel bir resim editörü kullanarak düzenleme işlemini daha da basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Pinterest Pano kapağının ideal boyutu ise 2170 x 1460 pikseldir. Kendi görüntünüz ya da düzenlemediğiniz bir görüntü kullanmak istiyorsanız bunu ilk olarak panoya eklemeniz gerekiyor.

Pinterest uygulamasında pano kapağını değiştirmek için ilk olarak Panolar sekmesini açın. Daha sonra kapak eklemek istediğiniz kartı seçin. Yeni kart kapak resminizi kart alanına yükleyin. Tahtınızı düzenlemek için üst tarafta yer alan kalem simgesini seçin. Ardından kapağı gördüğünüz kısımda Değiştir seçeneğine tıklayın. Kapak resmini değiştirin. Tamamladığınız zaman Kaydet seçeneğini seçin ve bu adımlar sayesinde Pinterest’te pano kapağını değiştirmiş olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.