PlayStation Plus Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu!

/ 6 Eylül 2018 / 871 / yorumsuz
PlayStation Plus Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu!

PlayStation Plus Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu!

 

PlayStation Plus üyeliği bulunan kullanıcılara her ay ücretsiz oyunlar veren Sony, eylül ayının yapımlarını açıkladı. Bazı aylar, verdiği oyunlar nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulan firma, anlaşılan bu ay tam tersi bir durum yaşatacak. Zira PlayStation Plus eylül ayı oyunları arasında Destiny 2 ve God of War 3 Remastered yer alıyor.

PlayStation platformları üzerinden çevrimiçi bir şekilde oyun oynamak istiyorsanız PS Plus üyesi olmanız gerekiyor. Ancak üyelik avantajlarını sadece online oyun oynamak ile sınırlı bırakmayan Sony, bunun yanı sıra her ay ücretsiz oyun veriyor. Ayrıca ek olarak çeşitli indirimler ve fırsatlar da yine Plus üyelerine özel bir şekilde sunuluyor.

Destiny 2 ile Yeni Bir Maceraya Atılın

Bungie tarafından geliştirilen Destiny 2, çevrimiçi tabanlı yapısıyla online oyun severlerin beğenisini kazanıyor. Karakter geliştirme, görev alma ve co-op oyun oynama gibi imkanlar yapım dahilinde yer alıyor. Senaryo modu da bulunan oyunun isterseniz sadece hikayesini oynayabilirsiniz.

 

Playstation Plus God of War 3

PlayStation cephesinin en güçlü serilerinden God of War bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda yeni halkasıyla görücüye çıktı. PlayStation Plus eylül ayı oyunları arasında yer alan God of War 3 Remastered ise serinin üçüncü oyunun yeniden elden geçmiş versiyonu. Yenilenen grafik kalitesi ve gelişim kaydeden atmosferi ile PS4’e uyarlanan yapım, bu sayede yeni nesil oyunlar kervanına katılıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.