Playstation Uygulaması Güncellendi

/ 11 Kasım 2017 / 654 / yorumsuz
Playstation Uygulaması Güncellendi

PlayStation Güncellemesinin Detayları

Hem iOS hem de Android cihazlarda kullanıma sunulan PlayStation uygulamasına gelen güncelleme, uygulamayı baştan sona yeniledi. Gelen güncelleme ile uygulama çok daha detaylı bir hale geldi.

Zaman Tüneli Yeniliği

Güncelleme sonrası uygulamada en dikkat çeken yenilik, ana ekran oldu. Arkadaşların oyun aktivitelerini görüp, beğenme ve yorum yapma imkanı sunan ekranın sağ üst kısmından durum güncellemesi paylaşmak da mümkün.

Çok Daha Akıcı!

Uygulamanın alt panelinde arkadaşlar sekmesi, PlayStation menüsü, bildirimler ve kullanıcı profili yer alıyor. Arkadaşlar sekmesine girildiğinde o an konsol başında olan kişileri görme, öneriler sayesinde yeni arkadaş ekleme imkanı da sunuluyor. PlayStation menüsünden etkinliklere, kupalara, ikincil ekrana, PS Store’a kolayca erişim sağlanıyor. PS Plus, PS Store gibi seçeneklerin ardından uygulama, web tarayıcıya yönlendiriyor.

Profil kısmına girildiğinde halihazırda oynanmakta olan oyunların ilerleyişi, kupa bilgileri kolayca takip edilebiliyor. Etkinlikler kısmından PS4 üzerindeki aktiviteleri görüntülemek de mümkün.

Android İçin Playstation Uygulaması

iOS İçin Playstation Uygulaması


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.