Pokémon Go evrim ögelerini nasıl alabilirsiniz?

/ 9 Aralık 2018 / 2.411 / yorumsuz
Pokémon Go evrim ögelerini nasıl alabilirsiniz?

Pokémon Go hala kitlesel olarak popülerdir, ancak sadece hardcore oyuncular hala her gün giriş yapmazlar. Daha Gen III canavarlarının son sürümü, Pokédex’lerini Gen II yaratıklarıyla doldurduğundan beri oynamayan pek çok kişiye olan ilgiyi yeniledi.

Ama bazı Pokémonlar, yeterli şekerlere sahip olsanız bile, bunları geliştirebilmeniz için özel bir ürün gerektirir. Oyunda değerli küçük bilgiler var, bu yüzden bu ögeleri nasıl elde ettiğinizi merak ettiğiniz için affedildiniz.

 

Pokémon Go’da evrim ürünlerini nereden bulabilirim?

 

Teorik olarak Sun Stone, King Rock, Metal Coat, Dragon Scale ve PokéStops’tan Up-Grade (Gyms’de diski döndürdüğünüzde dahil) alabilirsiniz.

Gerçekte, nadiren PokéStops’tan düşerler ve bu şekilde onları elde etme ihtimaliniz yoktur.

Bir tane almanın tek garantili yolu (ve o sırada rastgele olan) yedi gün boyunca her gün bir PokéStop döndürmek.

 

Bunu yapmak bir çizgi oluşturur ve yedinci günde bir sürü başka top, çilek, canlandırıcı ve iksir ile birlikte bir evrim ürünü ile ödüllendirilirsiniz.

İhtiyacınız olan öğeyi almak için King Rock’ı bir Slowpoke için birkaç 7 gün boyunca birkaç hafta beklemek zorunda kalabilirsiniz: sinir bozucu bir bekleme oyunu olabilir.

Alternatif olarak yüksek yoğunluklu bir PokéStops ile bir yere yönelmek ve onları eğerek bir gün geçirmek.

Düşüş oranlarını araştıranlara göre, bir PokéStop’tan bir evrim ürünü alma şansı yüzde 0.15. Gerçekten çok düşük.

 

Gen III evrim öğelerini nereden alabilirim?

 

Henüz, oyunda hiç yok. Pek çoğu, Moontt, Yaprak Taşı ve Su Taşı’nın Skitty, Nuzleaf ve Lombre’yi evrimleştirmek için gerekli olacağını tahmin etmişti, fakat gerçek şu ki bu yaratıklar Pokémon Go’da şeker dışında bir şey gerektirmiyor.

Clamperi’nin de dahil olduğu 60 kadar Gen III Pokémon’u hala var. Bunun, Derin Deniz Dişi veya Derin Deniz Ölçeğinin sırasıyla Huntail veya Gorebyss’e evrilmesi gerektiğine inanılmaktadır.

Bu iki öge için kod zaten oyun kodunda bulundu, bu doğru olduğunu gösteren iyi bir göstergedir.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.