Popüler Mail Uygulamaları!

/ 29 Mayıs 2021 / 111 / yorumsuz
Popüler Mail Uygulamaları!

İletişim günlük hayatımızda çok önemli bir hale gelmiştir ve dijital ortamda bunun bir parçası olmuştur. Tam bu noktada sizler için en iyi mail uygulamalarını biraraya getirdik.

Gmail Giriş (Gelen Kutusu İçin Oturum Aç) Adresi Nedir? Gmail Kaydol (Hesap  Açma) İşlemleri Nasıl Yapılır?

1. Gmail
Google’un kendi arayüzünü kullanan ve çoklu hesap desteği sağlayan bu uygulama çok daha kolay iş yönetim imkanı sağlar.

Artık Mailbox için sıra beklemek yok - TEKNOLOG

2. Mailbox
Geçmişte iPhone ve iPad’lere de hizmet veren uygulama şimdilerde android kullanıcıları için en çok kullanılan mail uygulaması haline gelmiş durumda. Kullanıcı dostu olan bu uygulama şık tasarımıyla, hareketli komutlar ve kaydırma ile kullanıcıyı cezbediyor.

Microsoft Outlook bu yeni özelliğiyle e-posta yazmayı kolaylaştırıyor - HWP

3. Microsoft Outlook
Microsoft’un kendi servisi olan bu uygulama oldukça popülerdir ve tüm özelliklerinin yanısıra en çok beğenilen özelliği akıllı filtreleme sayesinde, gelen kutunuzu kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

myMail: Email App for Gmail, Hotmail & AOL E-Mail - Google Play'de  Uygulamalar

4. MyMail
Basit bir arayüze sahip olan bu uygulama arkadaşlarınız ve kendi hesabınız için özel avatarlar ve görseller yüklemenize izin verir. Gmail, iCloud, Me.com, Yahoo Mail, Outlook, AOL, Hotmail ile ortak çalışma desteği sunar.

K-9 Mail - Vikipedi

5. K-9 Mail
Android işletim sistemi için geliştirilmiş olan bu uygulama açık kaynak kodlu Bir yazılım olarak sunulmuştur ancak iOS işletim sisteminde bulunmamaktadır.

Nine Email v4.9.0c Full APK | vividapk | roosphx

6. Nine Mail – Email & Calendar 
Yalnızca 2 hafta boyunca ücretsiz kullanacağınız bu uygulama bütün uygulamalar arasında en profesyonel ve en geniş fonksiyonlara sahiptir, harika tasarımı ve birden çok işlevi ile kullanıcıları cezbeder.

The best email client for iPhone, iPad, Mac and Android | Spark

7. Spark Email
iPhone için en hızlı ve akıllı olarak geçen bu uygulama maillerinizi kişisel bildirim haber bülteni olarak sınıflandırarak kullanışlı bir hale getirir ve Apple Watch desteği de bulunan bu uygulamada maillerinizi seçtiğiniz ileri bir tarihte gönderebilirsiniz.

Android için Blue Mail E-posta - Email & Takvim App - APK'yı İndir

8. Blue Mail
Inbox Zero özelliğine sahip olan uygulamalar, Zero üzerinden hatırlatmalar, akıllı filtreleme seçenekleri ve yapılacaklar listesi ile gibi birçok özellik sunuyor. Aynı zamanda Blue Mail, Gmail, Yahoo!, AOL, Outlook veya iCloud hesaplarıyla ortak çalışabiliyor.

Aqua Mail v1.28.1-1760 Pro APK | vividapk | roosphx

9. Aqua Mail
Maillerinizi belirli klasörler içerisinde farklı başlıklar altında kolay bir şekilde sıralama özelliğine sahip. Aynı zamanda birçok üçüncü taraf uygulamalarla çalışma desteğine sahiptir.

CloudMagic drops 'Pro' subscription for unknown monetization angle -  SlashGear

10. CloudMagic
Kullandığı kodlarından ötürü, hızlı ve kolay bir uygulama olan Cloudmagic, yeni bir not eklerken uygulamalar arası geçiş yapmanıza gerek duymuyor. 5 farklı e-posta adresine destek sunan uygulama ile var olan tüm e-postalarınızı tek bir noktadan yönetebilmenize olanak sağlıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.