Pos cihazlarında neden hata oluşuyor?

/ 9 Eylül 2019 / 450 / yorumsuz
Pos cihazlarında neden hata oluşuyor?

Bugün pos hatalarını ele alıp sizlerle bunları düzeltmeye çalışacağız. Fazla denk gelmediğimiz ilginç bir pos hatası hata-1(327) yani iletişim hatası olan sorunu çözmek için ne yapmalıyız?

Genellikle pos cihazında kart çekerken gün sonu hatası veren yada almanıza rağmen hala daha gün sonu yapılmadı tekrar deneyiniz mesajı ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorun çoğu banka pos cihazlarında görülür. Peki bu sorunu nasıl giderebiliriz.

Gün sonu yapılmadı

Bu olay karşısında bankanızı arayıp sorunun çözüm yolunu sorup size yol göstermesini sağlayabilirsiniz. Size verecekleri şifreler ile çözüme ulaşabilirsiniz yada pos cihazınızın iletişim hatası 33 kodunu belirterek cihazınızın değişimini de sağlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan soru ve görüşleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.