Power Clean Durdu Hatası

/ 22 Haziran 2019 / 873 / yorumsuz
Power Clean Durdu Hatası

Bu yazımızda tabletlerde karşınıza çıkan maalesef Power Clean durdu hatasından bahsedeceğiz. Tabletinizle uğraşırken hiçbir yere giremiyorsanız ve sürekli hata ile karşılaşıyorsanız, yapmanız gereken tabletinize format atmak olacaktır.

Bu sorunu siz de yaşıyorsanız ilk olarak yapmanız gereken tabletinizde yer alan önemli bilgileri yedeklemek eğer yedekleme yapmak için bile uygulamalara giremiyor ve hata ile karşılaşıyorsanız tabletinizi sıfırlamanız gerekecektir.

 

Çözüm olarak tabletiniz açıksa kapatın ve ses kısma düğmesine + Power düğmesine ekrana yazı gelene kadar basılı tutun. Daha sonra Wipte data/factoryYes delete adımlarını takip ederek tabletinize format atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Format atıldıktan sonra tabletinizi yeniden başlatın ve cihazınızın eski haline döndüğünü fark edeceksiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular