PS4 arka plan müziğini nasıl Devre dışı bırakılır/Kapatılır?

/ 16 Temmuz 2019 / 31.607 / yorumsuz
PS4 arka plan müziğini nasıl Devre dışı bırakılır/Kapatılır?

Bu rahatsız edici film müziğine sessizliği tercih ediyoruz ve diğer PS4 oyuncularının da yaptığı gibi görünüyor

Sony’nin PlayStation 4’ü (üst seviye PS4 Pro ile birlikte) bugüne kadar toplam 92 milyon satışla bu kuşağın en çok satan konsolu. Güçlü donanım, basit bir kullanıcı deneyimi ve Savaş Tanrısı ve yaklaşmakta olan Ölüm Stranding de dahil olmak üzere platforma özel oyunların bir dizi yüksek kaliteli, ilgi çekici oyununun birleşimiyle nedenini görmek zor değil .

Ancak PS4 mevcut nesil konsollar arasında kazanan olsa da, mükemmel değil. PS4 oyuncuları arasındaki en büyük sıkıntılardan biri, PS4’ün ana menüsünde olduğunuzda döngüde çalan fon müziğidir. Bu aslında oldukça rahatlatıcı küçük bir melodi, ama bir kez bir oyunun indirilmesini beklerken durmadan bir saat boyunca dinledikten sonra, sizi gerçekten rahatsız edebilir.

İyi haber şu ki, PS4 arkaplan müziğini devre dışı bırakmanın bir yolu var ve son altı yılını neden tekrar tekrar aynı sinir bozucu müziği dinleyerek geçirdiğinizi sorgulamak için yapmak çok basit.

PS4 fon müziği nasıl kapatılır?

PS4’ünüzdeki arka plan müziğini devre dışı bırakmak gerçekten hızlı ve kolay bir işlemdir:

  • PS4’ünüzü açın.
  • Ayarlar> Ses ve Ekran bölümüne gidin.
  • Devre dışı bırakmak için Sistem Müzik’in yanındaki onay kutusunu temizleyin.
  • Ve işte burda! Şimdi arka planda bu can sıkıcı asansör müzik esque melodi hiçbir iz ile huzurlu bir ana menü var. Özlediğinizi farkederseniz, sadece Ses ve Ekran menüsüne dönün ve Sistem
  • Müziği onay kutusunu tekrar kontrol edin.

Size basit olduğunu söylemiştik, değil mi?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Yorum yaz