PUBG Erangel haritası için yeni güncelleme geliyor!

/ 9 Mart 2019 / 592 / yorumsuz
PUBG Erangel haritası için yeni güncelleme geliyor!

Son zamanların en fazla oynanılan oyunu PUBG mobile için yeni güncellemeler düzenli bir şekilde devam ediyor. Son güncelleme ile beraber PUBG Erangel haritası için bir yeni güncelleme geliyor. İşte detaylar…

PUBG Erangel haritasına güncelleme yolda!

Defalarca gelen güncellemelerle beraber oyunseverlere birçok yenilik gelmeye devam ediyor. PUBG Cororation tarafında kısa süre önce yapılmış olan bir açıklama ile beraber, kısa süre içerisinde oyun içerisinde yer alan eski içeriklerin meydana getirmiş olduğu sorunların güncelleme ile giderileceği ifade edildi. Bu bakımdan ilk olarak PUBG Erangel haritası için bazı yenilikler geleceği söylendi. Sizlerinde bildiği gibi bu oyunun piyasaya çıktığından bu yana Erangel haritası için hiçbir değişiklik yapılmamıştı.

Haritaya baktığımızda ilk günden bu yana hiçbir değişiklik yok. Loot dengesi bile henüz aynı. Oyunculardan gelen çok fazla şikayetin üzerine, eski içeriklerin yenileneceğini söyleyen firma, kollarını sıvamaya başlamış bile.

Reddit’te bir kullanıcının iddialarına göre, PUBG Erangel haritasına yeni bir güncelleme geliyor. Gelecek olan güncellemeyle beraber oyuna yeni malikaneler dahil edilecek. Bunla beraber haritada yer alan loot dengesi içinde bazı değişiklikler yapılacak. Harita da ciddi bir değişiklik olacak.

Son olarak ise bazı görsel efektlerin oyunun eski haritasına dahil edileceğini belirten firmanın bu güncellemeyi ne zaman getireceği hakkında net bir açıklama yok. Ancak en kısa sürede getirileceği kesin gibi duruyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.