PUBG Mobil Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

/ 30 Temmuz 2018 / 1.446 / yorumsuz
PUBG Mobil Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

PUBG Mobil Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasına adını yazdırmayı başaran PUBG Mobil gördüğü ilginin üzerine masaüstü bilgisayarlar ile uyumlu bir versiyon yayınlamıştı. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından oynanan PUBG Mobil bu sayede kullanıcı sayısını arttırmayı başardı. Peki, PUBG Mobil bilgisayardan nasıl oynanır?

Bilgisayardan PUBG Mobil Nasıl Oynanır?

Bu konuda en rahat seçenek bir emülatör kullanmak olarak öne çıkıyor. Kendi sitesi üzerinden Nox Player‘ ı indirin ve yükleyin. Ardından açarak buradan Google Play Store mağazına girdikten sonra arama çubuğuna PUBG Mobil yazıp bu uygulamayı indirin ve cihazınıza kurun. İkinci bir seçenek ise aynı zamanda PUBG Mobil dağıtıcısı olan Tencent tarafından yapılan emülatörü kullanarak uygulamayı indirmek. Tencent tarafından yapılan emülatör % 100 Android uyumlu olduğu için çok daha kullanışlı ve başarılı sonuçlar veriyor.

PUBG Mobil 0.5.0 Güncellemesi Geldi Bile!

Oyun bilgisayar tutkunları tarafından yoğun ilgi ile karşılanırken PUBG Mobil 0.5.0 güncellemesi hemen yayımlandı. Yayımlanan güncelleme ile beraber oyuna Miramar eklendi. Buna ek olarak yine silahlar ve oyuncular eklenerek oyunun kalitesi ve heyecanı artırılmış oldu. Mobil versiyonu ile masaüstü versiyonu birbirine yaklaştıran bu güncellemenin ardından şimdi oyun tutkunları tarafından beklenen adım etkinlik görevlerinin de masaüstü versiyona yayımlanan güncelleme ile eklenmesi oldu. Etkinlik görevleri eklendiği anda BP kasma çok daha kolay bir hale gelmiş olacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.