PUBG Mobil Oyunu sonunda Play Store’da (buradaki APK)

/ 20 Mart 2018 / 3.055 / yorumsuz
PUBG Mobil Oyunu sonunda Play Store’da (buradaki APK)

PUBG Mobil sonunda Play Store’da (buradaki APK)

2018, mobil oyuncular için gerçekten harika bir yıl olacak. Final Fantasy XV Pocket Edition’ın Play Store’una ve mobil cihazlar için Fortnite’ın duyurulmasından sonra , Google’ın mağazasında: Bilinmeyen Oyuncuların Battleground’larında son derece beklenen başka bir başlık çıkarıldı.

Konsollar ve PC’ler için en çok tanınan oyunlardan biri olan Oyuncu Bilinmeyen Savaşları (popüler olarak PUBG olarak bilinir), artık sadece Kanada’da resmi olarak mevcut olmasına rağmen Google Play Store’a ulaşmıştır. Çin topraklarında bir deneme lansmanından sonra, Tencent nihayet Batı pazarlarında suları test etme zamanı olduğuna karar verdi.

Yani, Kanada’da yaşamadığınız sürece, oyunu şu anda Play Store’dan resmi olarak indirmek mümkün değildir. Bununla birlikte, hemen oynamaya başlayan resmi olmayan bir yöntem var. Aşağıda detaylandırıyoruz,

Android için PUBG Mobile nasıl indirilir

Neye ihtiyacınız olacak? Aslında pek de değil, sadece bir internet bağlantısı ve akıllı telefonunuz! İlk önce aşağıdaki iki dosyayı indirmelisiniz:

İlk dosya, özel makalemizde bulunan APK dosya yükleme prosedürünü izleyerek yüklenmelidir. OBB dosyası ayıklanmalıdır (.zip uzantısına ulaşır) ve içinde bulunan klasör akıllı telefonunuzun dahili belleğine kopyalanmalıdır. Klasöre giden son yol aşağıdaki gibi olmalıdır:

/Android/obb/com.tencent.ig
Ve bu kadar. Artık uçaktan paraşütünüzü kullanarak fırlatmaya hazırsınız ve son bir sol ayakta olmak için 100 yarışmacıyla yarışın.

Cep telefonundaki grafikler hiç de fena değil!
Bunu denemek ve bu hit oyunun mobil portu hakkında ne düşündüğünüzü yorumlar halinde bize bildirin!


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.