PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi neleri getiriyor?

/ 7 Temmuz 2019 / 1.913 / yorumsuz
PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi neleri getiriyor?

Sürekli bir güncelleme alan ve yeni özellikler getiren PUBG Mobile için yeni sezon yakında. PUBG Mobile için 0.13.5 güncellemesi olarak gelen yeniliklerin 16 Temmuz günü gelmesi bekleniyor. Ayın tam ortasında gelecek olan güncellemeler için bazı sızıntılar elbette mevcut. İşte tüm detaylar…

PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi ile beraber Bizon SMG adında yeni bir silah gelecek. Buna ek olarak ise Scar-L ve DP-28 için de yeni tasarımlar geliyor. Okyanus adında bir temanın geleceği ve DP-28 adında silah da bu tema ile uygun bir renge sahip olacak.

PUBG Mobile güncelleme detayları

Gelen yeni güncelleme ile beraber Bizon SMG geliyor ve en fazla 50 mermi alabiliyor. 9 mm merminin kullanacağı silah kısa süre sonra tüm oyunculara gelecek. Daha önceden ise Godzilla teması ile gelen oyun Okyanus teması ile renk katacak. Vikendi haritası için de elbette yenilikler mevcut. Yinede net bir bilgi yok. Okyanus temasıyla beraber Ocean Mariner maskesi ve karides desenli yeni şortlarda oyunda bulunuyor.

PUBG Mobile 8. sezon için gelecek olan 2 GB büyüklüğünde bir kapasite de olacağı ifade edildi. Peki sizler bu yeni güncelleme için ne düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz