PUBG Mobile 0.14.0 Beta Sürümünü Yükleme İşlemi

/ 11 Ağustos 2019 / 1.320 / yorumsuz
PUBG Mobile 0.14.0 Beta Sürümünü Yükleme İşlemi

On dönemlerin en popüler oyunu olarak listeye oturan PUBG Mobile, getirdiği yeniliklerle de kullanıcıları memnun ediyor. En son sürümü 0.13.5 olan PUBG Mobile sürümünü, yeni sürümü yani 0.14.0’ı kullanabilirsiniz. Bu yazımızda da 0.14.0 Beta sürümüne geçmek isteyen kullanıcılara yardımcı olacağız.

PUBG Mobile uygulaması fazlasıyla tutulan bir oyun ve 100 milyon indirmenin üzerine çıkmıştır. 100 milyonun üzerinde tercih edilen bu uygulamada aynı zamanda yeniliklerde geliyor. Dünyada en çok oynanan mobil oyunlar listesine giren PUBG Mobile, güncellemeleri ile kullanıcıları daha da çok memnun ediyor. En son sürümü olan 0.14.0 beta sürümünü yükleyerek, oyun için yepyeni bir deneyime varabilirsiniz. 0.14.0 Beta sürümünün test aşamasında olması oyunda olan eksikleri de belirtecektir.

 

Oyunun yeni sürümünü kullanan kullanıcılar, beğenmedikleri özellikleri bildirebilirler. Şu an için dünya çapında ne zaman yayınlanacağı konusunda yetkililer tarafından bir bilgi gelmedi. Eğer Android işletim sistemine sahip cihazlar için indirmek istiyorsanız bu linke tıklamanız gerekiyor. iOS işletim sistemine sahip cihazlar için de bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

İndirme klasörü, indirilen dosyayı seçin. Bilinmeyen kaynakların kurulumuna onay verin. Ayarlar> Güvenlik ve Gizlilik> Bilinmeyen Kaynaklar adımlarını takip edin ve uygulamayı bu şekilde indirin. Daha sonra giriş yaparak beta sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu adımlar sayesinde PUBG Mobile oyunun yeni sürümünün deneyimine yaşayabilirsiniz. Yeni sürümde çıkacak olan eksikleri ilerleyen zamanlarda belli olunca sizlerle paylaşacağız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.