PUBG Mobile Death Race Modu ve Diğer Yenilikler Nedir?

/ 27 Aralık 2019 / 331 / yorumsuz
PUBG Mobile Death Race Modu ve Diğer Yenilikler Nedir?

PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesi ile karşımıza yeni modlar geliyor. Bunların başında ise Death Race Modu yer alıyor. Peki nedir bu mod işte detaylar…

PUBG Mobile geliştiricisinin açıklamalarında oyuncuların yoğun ilgisine karşılık güncellemelerin daima geleceği söylendi. Bunlara ek olarak yeni sürümlerin içerisinde birçok hata onarım ve iyileştirmeler de söz konusu oluyor. Kısa süre önce bir yeni güncelleme ile beraber “Death Race Modu” olarak gördüğümüz bir mod geldi. Bu mod Beta testlerinden sonra karşımıza çıkıyor.

Yeni güncelleme ile gelen yenilikler neler?

  • EvoGround bölümü altında rastgele dolaşmanızı mümkün kılan mod Erangel haritası güncellendi.
  • Daha gerçekçi atış deneyimleri
  • Death Race Modu ile oyunlarda araçları kullanan takımlarla savaşmalar mümkün.
  • Oyun oynarken görünüm değiştirme gibi özellikler mümkün kılınıyor.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.