Ready Player One Filminin Yeni Fragmanı Çıktı

/ 14 Aralık 2017 / 502 / yorumsuz
Ready Player One Filminin Yeni Fragmanı Çıktı

Ready Player One Filminin Yeni Fragmanı Çıktı

Steven Spielberg’in 30 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek olan Ready Player One filmi, ilk olarak San Diego Comic-Con’da görüntülendi. Warner Bros tarafından Facebook Live’da yapılan yayında yazar, soruları cevaplarken bir de filmin yeni fragmanını yayınladı.

Bilim Kurgu Sevenlerin Dikkatine

Ernie Cline’ın romanına dayanan film, OASIS adlı sanal gerçeklik platformunda istedikleri her şey olabilen insanların, sistemin kurucusunun bıraktığı üç gizli ip ucuna ulaşıp sistemi bütünü ile kontrol etmek için girdikleri yarışı konu alıyor. Bilim kurgu filmi, herkesin ulaşılabilir herhangi bir dünyanın ziyaret edilebildiği OASIS adlı sanal gerçeklik sisteminde zaman geçirilen distopyan bir dünyada geçiyor. Fragman, Tye Sheridan’ın oynadığı Wade Watts’ın adını; olağanüstü bir kahramana ait bir isim gibi olduğunu düşünen babasından aldığını söylemesi ile başlıyor. Ardından insanların, her şeyi yapmalarına imkan sağlayan OASIS’ten bahsediyor.

Fragmanın devamında OASIS’in kurucusu James Halliday ekrana geliyor. Halliday, öldüğünü fakat arkasında büyük bir sürpriz bıraktığını söylüyor. Gizli üç ip ucundan yola çıkarak anahtarı bulan kişi, sistemi bütünü ile kontrol edebiliyor. ç ip ucunu büyük bir kurumdan önce bulmak için Bates Motel’de oynayan Olivia Cooke’un oynadığı Art3mis adlı rakiple iş birliği yapan Wade, katılımcılar arasında yer alıyor.

Warner Bros, yeni fragmanın yanı sıra romanın arka kapağına atıfta bulunan bir posteri de yayınladı.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.