Red Dead Online’da hızlı seyahat nasıl yapılır?

/ 1 Aralık 2018 / 443 / yorumsuz
Red Dead Online’da hızlı seyahat nasıl yapılır?

 

Red Dead Online’da hızlı seyahat

 

Red Dead Redemption 2‘nin piyasaya sürülmesinden yaklaşık bir ay sonra , Red Dead Online artık beta formunda mevcut. Yayınlanma aşamalı ancak internete girdikten sonra, belirli özelliklerin mevcut olmadığını, trenlerin dahil olmadığını çabucak fark edeceksiniz. Öyleyse, Red Dead Online’ın dünyasında nasıl seyahat edersiniz?

Online oyun modunda öğretici de açıklanmamasına rağmen, Red Dead Online’da hızlı seyahat etmenin iki yolu vardır. İşte nasıl seyahat edebileceğiniz.

 

Posta arabası

 

Trenler Red Dead Online’da mevcut olmasa da, büyük haritanın etrafında hızla seyahat etmek için hala posta arabası kullanabilirsiniz. Fiyatlar, Red Dead Redemption 2’den biraz daha ucuzdur ve haritanın diğer tarafındaysa birliklerinizle buluşmanızı biraz daha kolaylaştırır. Bir posta arabası kullanmak için, bir tabelaya benzeyen en yakın simgeye gidin ve üzerinde bir kafa ile kırık aşağı tekerleği ile etkileşime geçin.

Kampınız sadece bir istisna ile, hızlı seyahat yerleri dolu bir menüye alınacaktır. Aşağıda nedenini açıklayacağız.

Ana menü

 

Red Dead Online’da hızlı seyahat etmenin bir başka yolu da şaşırtıcı bir şekilde ana menüyü kullanmaktır. Bu, Red Dead Redemption 2’de bulunan gerçek hayattaki hızlı seyahat seçeneklerinden oldukça farklıdır; bu da sizi büyük açık dünyada hızlı bir şekilde dolaşmak için bir tren veya posta arabası almaya zorlar.

 

Ancak ana oyun kadar basit değil. Ana menüye girebilir, Online’a gidiniz ve Ambarino’nun karlı dağlıklarından bataklıklara ve Lemoyne Körfezi’ne kadar, haritada hızlı seyahat etmek için serbest gezinti seçeneklerinden birini seçebilirsiniz ancak birkaç koşul vardır.

 

 

Birincisi, bir bölge içinde belirli bir yeri seçemezsiniz, sadece bölgenin kendisi ve ikinci olarak, hızlı seyahat, mevcut oyun lobinizden sizi siler. İkincisinin bir aksaklık olup olmadığından emin değiliz (oyun şu anda beta formdadır), böylece önümüzdeki günlerde herhangi bir değişiklik için gözümüzü açık tutacağız.

 

Kamptan

 

Red Dead Online, hızlı seyahat için trenlerin beğenisini kullanmaktan uzaklaşırken, kampınıza hızlı seyahat edebilirsiniz. Ama, Red Dead Online birçok unsurları ile, bunu kilidini açmak için belirli bir rütbe olmak zorunda. O rütbe mi? 65, bu yüzden onsuz yapmak zorunda kalacaksınız ve Rockstar‘ın yarattığı açık dünyanın karmaşıklığını takdir edersiniz.

Rank(derece) 65’e girince, kampa geri dön ve iyi bir Cripps(sakat)’e git.

 

 

Wilderness Outfitters(vahşi kıyafetler) menüsünden Camp(kamp)’i seçin ve ardından Equipment(ekipman)’ı seçin.

 

 

Buradan, kampınızdaki hızlı bir seyahat istasyonunun kilidini açarak, çevrimiçi dünyadaki çeşitli yerlere (hem şehirler hem de diğer ilgi çekici yerler) anında ulaşabilirsiniz. Ana oyunda olduğu gibi, bu tek yönlüdür ve uzun mesafeler düşünürken kampa dönüş yolculuğunu hesaba katmanız gerekecek.

Hızlı bir seyahat noktasının kilidini açana kadar kampınıza bir etaptan hızlı bir şekilde seyahat edemeyeceksiniz, bu yüzden uzun seyahatlerden eve döneceğinizi düşünmeyin.

 

 

Ana menü sistemine karşı çıkıldığında haritanın etrafından dolaşmanın daha iyi bir yolu var, ancak önce bunun için çalışmanız gerekiyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.