Retrika Uygulamasının Amacı Nedir?

/ 7 Ağustos 2019 / 813 / yorumsuz
Retrika Uygulamasının Amacı Nedir?

Retrika uygulaması bir neslin kullandığı filtre uygulamasıdır. Bu uygulamayı indirerek çekmiş olduğunuz resimlere efekt verebilirsiniz. Retrika kamerasını kullanarak filtreli çekimler yapabilirsiniz. Farklı filtreleri sayesinde farklı kareler yakalayabilirsiniz. Öz çekim yaptığınız zaman filtre özellikleri sayesinde yüzünüzü daha da güzelleştiren bir programdır.

Bu programın içerisinde 24 farklı filtre yer almaktadır. Ayrıca boyama özelliği, arka plan için farklı özellikler bulunmaktadır. İstediğiniz fotoğrafı kesip düzenleyebilirsiniz. Zamanlayıcı ayarlayarak kameraya dokunmadan, uzaktan çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Retrika uygulamasında yer alan filtre özellikleri sayesinde güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Cihazınızın işletim sistemine göre bu uygulamayı App Store ya da Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Birçok kişinin filtreleri yüzünden kullandığı bu program oldukça beğenilmektedir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular