Safari’de En Son Kapatılan Sekmeleri Açma İşlemi!

/ 26 Ekim 2019 / 673 / yorumsuz
Safari’de En Son Kapatılan Sekmeleri Açma İşlemi!

iPhone ya da iPad Safari uygulaması üzerinden internette dolaşırken, bilinmeyen bir nedenden sekmeler kapanır. Bu durum oldukça can sıkıcı bir durumdur. Apple kullanıcıların başına gelen bu olay için aşağıda olan işlemleri uygulayabilirsiniz. iPhone için, cihazınızın safari uygulaması açın. Daha sonra sağ alt kısımda yer alan ‘Sekmeler’ alanına girin. Açılan ekranda (+) simgesine uzun bir şekilde basın. En son aşamada ise sekmeler telefonunuzun ekranına gelecektir. Bu alan üzerinden istediğiniz sekmeyi başlatabilirsiniz.

iPad için ise Safari uygulamasını açın. Daha sonra sağ üstte eğer alan (+) simgesine uzun süre basılı tutun. Karşınıza çıkan alandan kapatılan son sekmeyi bulabilirsiniz.  Bu adımlar sayesinde safari uygulamasında yanlışlıkla kapanan sekmeyi bulmuş olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.