Samsung Android Go İçin Son Hazırlıklarını Yapıyor

/ 20 Ağustos 2018 / 602 / yorumsuz
Samsung Android Go İçin Son Hazırlıklarını Yapıyor

Samsung Android Go İçin Son Hazırlıklarını Yapıyor

İlk Android Go telefonu için hazırlıklarına devam eden Samsung çalışmalarında sona geldi. Daha öncede sayısız sızıntı haberlerine konu olan Samsung konu hakkında ilk kez açıklamada bulundu ve iddiaları doğruladı. Marka cihaz için son hazırlık aşamasında olduğunu açıklarken çok yakın bir tarihte yeni cihazın çok yakın bir tarihte satışa sunulacağını doğruladı. Cihaz Galaxy J2 Core ismi ile satışa sunulacak gibi görünüyor.

Yeni Özelliklerin Bir Çoğu Olmayacak

Samsung Go sürümü incelendiğinde Samsung internet uygulamasında bulunan özelliklerin büyük bir bölümünün bu sürümde yar almadığı dikkat çekiyor. Samsung tarafından kullanıma sunulacak olan Samsung Android Go akıllı cep telefonu tarayıcı uygulaması Samsung İnternet Go sürümü ile kullanıma sunulacak. Ancak ilk incelemelerden elde edilen verilere göre Go sürümü normal Samsung internet uygulamasında bulunan özelliklerin büyük bölümüne sahip değil.

Android Police Geçer Not Vermedi

Android Police tarafından yapılan ilk incelemelere göre uygulamanın performansı hakkında soru işaretleri bulunduğu duyuruldu. Normal sürüme oldukça benzeyen arayüz inceleme sonucunda aslında pek çok özellikten yoksun bir arayüz olarak eksi puan alıyor. Özellikle de Samsung Cloud Sync uygulaması olmaması büyük tepki çekiyor. Ancak yapılan kısıtlamalar sayesinde uygulamanın boyutu 80 MB seviyesinden 17 MB seviyesine kadar çekilmiş durumda. Uygulamanın APK sürümü indirilebiliyor ancak henüz hangi cihazlarla tam uyumlu olduğu açıklanmış durumda değil.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.