Samsun Galaxy Cep telefonların Maaliyeti Kaç Para?

/ 29 Ekim 2017 / 736 / yorumsuz
Samsun Galaxy Cep telefonların Maaliyeti Kaç Para?

Galaxy S8 kaç dolara üretiliyor?

Bu yılın en önemli amiral gemilerinden biri olan Galaxy S8, önceki S serilerine göre biraz daha pahalı. Peki Galaxy S8 üretiminde Samsung kaç dolar harcıyor?

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri global olarak satışa çıktı. Her iki model de, diğer S serisi amiral gemilerine göre biraz daha pahalı bir fiyatla satılıyor.

Peki Galaxy S8’in üretim maliyeti kaç dolar?

Galaxy S8 üretimi 307 dolar
IHS Markit tarafından açıklanan bilgilere göre Galaxy S8 modelinin üretim maliyeti yaklaşık 307 dolar.

Önceki modellerle karşılaştıracak olursak Galaxy S7’nin 225 dolar, Galaxy S7 Edge’in ise 271 dolar üretim maliyetine göre Galaxy S8’in üretmesi biraz daha pahalı bir cihaz olduğunu görüyoruz.

Bu arada yine aynı web sitesinin verilerine göre Galaxy S8, şu ana kadar üretim maliyeti en pahalı olan telefon. İkinci sırada ise 285.80 dolar ile Google Pixel XL geliyor.

Bu sıralamayı önümüzdeki aylarda duyurulacak iPhone 8 bozabilir. Çünkü dedikodular cihazın fiyatının 1000 doları bulabileceği yönünde.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.