Samsung Galaxy A40 ile A10 Fiyat ve Özellikleri

/ 6 Mart 2019 / 870 / yorumsuz
Samsung Galaxy A40 ile A10 Fiyat ve Özellikleri

Teknoloji devi olan Samsung uzun süredir piyasaya çıkması beklenilen A40 modelini hala piyasaya sunmadı. Liderlik sırasında olan Samsung, her kesime hitap ederek ister pahalı, ister düşük fiyata sahip olan cihazları kullanıcılara sunuyor. A40 fiyat ve özellik bakımında ileri seviyede olsa da, A10 cihazı daha düşük bütçeler için uygun bir cihazdır.

Samsung Galaxy A10 cihazdan bahsedecek olursak, 6,2 inçlik HD+ ekran ile gelecek. Batarya konusunda 4000 mAh’lık bir bataryaya sahiptir. Galaxy A10 3GB RAM ve 32GB dâhili depolama alanına sahiptir. Kamera konusunda 13MP arka kamera ve 5MP ön kameraya sahip olan cihazın Micro-USB girişi de aynı zamanda bulunacaktır. Samsung Galaxy A10’un fiyatı 120 dolardan başlıyor.

Galaxy A40’ın özelliklerinden bahsedecek olursak, işletim sistemi olarak Android Pie özelliğine sahiptir. 4GB RAM’e sahip olan bu cihaz HD kalitesi ile de kendini belli edecek. Gücünü de Exynos 7904 işlemciden alacak. Kamera konusunda arka kısımda 3 kamera sistemi olacaktır. Galaxy A40 fiyatı ise 249 Euro yani 280 dolar civarında Avrupa’da satışa sunulmuştur.

Türkiye de ise bu fiyat 1500 TL civarında olmaktadır. Yakın zamanda Türkiye’de piyasada görülecek olan cihazın uygun fiyata sahip olması kalitesinin düşük olduğu anlamına gelmiyor. Galaxy A sınıfında olan cihaz fiyatına göre bugüne kadar piyasada olan en kaliteli telefon olarak bekleniliyor. Telefon Türkiye sınırlarında satıldıktan sonra kullanıcılar tarafından beğenilmesini ilerleyen günlerde aktaracağız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.