Samsung Galaxy A50s nasıl sıfırlanır?

/ 17 Kasım 2020 / 3.908 / yorumsuz
Samsung Galaxy A50s nasıl sıfırlanır?

Merhabalar, bu konumuzda Samsung Galaxy A50s format atma konusunda işlemin nasıl yapılacağına dair sizlere ipuçları vereceğiz.
Telefonlara genel olarak sıfırlama işlemi virüsler, donmalar, yavaşlamalar, takılmalar, ikinci el satışları ve garanti sürecine girmeden genel olarak formatlama yöntemine başvurulur.

Samsung Galaxy A50 S Nasıl Format Atılır?
Samsung Galaxy A50s resetleme tamamen içindeki bilgileri, verileri silmek için iki farklı yöntemle bu işi gerçekleştireceğiz. Bunlardan ilki menüleri kullanarak diğeri ise telefonun üzerinde bulunan donanım tuşları ile cihazı temizleyeceğiz.
-Menü
-Ayarlar
-Genel Yönetim
-Sıfırla
-Fabrika Ayarına dön
-Her şeyi sil

Fabrika Ayarlarına Geri Döndürme
Samsung Galaxy A50s fabrika ayarına geri alma işlemini telefonun tuşlarını kullanarak da sıfırlamasını gerçekleştirebiliriz.
-Telefonu kapalı konuma getirin.
-Telefonun Ses Açma + Güç Düğmesi tuşlarına basılı tutun
-Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
-Logoyu gördüğünüzde basmayı bırakın
-Recovery Mode
-Wipe Data All
-Factory Reset
-Reboot System Now


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular