Samsung Galaxy A90 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

/ 28 Haziran 2020 / 3.346 / yorumsuz
Samsung Galaxy A90 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy A90 cihaza sahipseniz ve ekran görüntüsü alma işleminin nasıl olduğunu bilmiyorsanız bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Ekran görüntüsü alma işlemi genellikle beğendiğimiz görüntü olduğu zaman ya da birine bir şeyi göstermek için aldığımız görüntülerdir. Ekran görüntüsü alma işlemi genel olarak telefonlarda aynıdır. Beğendiğiniz bir karenin ya da daha sonra okumak için anlık olarak bazı resimlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Ekran görüntüsü sayesinde istediğiniz görüntüleri galerinize kaydetmiş olursunuz. Eğer siz de Samsung Galaxy A90 cihazına sahipseniz ve ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Samsung Galaxy A90 cihazında ekran görüntüsü almak için; ses kısma düğmesi ve güç düğmesine aynı anda basılı tutarak ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Ekran görüntüsü alma işlemi, kısa ve hızlı gerçekleşen bir işlemdir. Ses kısma düğmesi ve güç düğmesine basılı tuttuğunuz zaman bir ses çıkacaktır. Bu ses ardından galerinize ekran görüntüsü kaydedilmiş olacaktır. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.