Samsung Galaxy J2 Pro 2018 Detayları Sızdırıldı

/ 24 Kasım 2017 / 1.155 / yorumsuz
Samsung Galaxy J2 Pro 2018 Detayları Sızdırıldı

Samsung Galaxy J2 Pro 2018 Detayları Sızdırıldı

Giriş ve orta seviyeli cihazlara olan yönelimin son yıllarda büyük oranda artması ile beraber bu kategoriye ait ürün gamını arttırmaya devam eden Samsung takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Bu alanda satışa sunduğu ürünler ile kar oranlarını büyük bir oranda arttırmayı başaran şirket bu başarısını sürdürmek adına Samsung Galaxy J2 Pro üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

2018 Yılında Satışa Sunulacak

Yeni model 2018 yılında kullanıcılar ile buluşacak ve orta segment kategorisinde satışa sunulacak. Yapılan yeni sızıntı ile beraber cihaza ait sır gibi saklanan pek çok özellikte gün yüzüne çıkarılmış oldu. Test çalışmalarında cihazda Android 7.1.1. Nougat işletim sistemi kullanıldığı dikkat çekilirken şu anda en çok merak edilen konulardan biride kutudan bu Android sürümü ile mi çıkacağı yoksa son sürüm olan Android 8.0 Oreo işletim sistemi ile mi çıkacağı oldu.

Samsung Galaxy J2 Pro Özellikleri Neler?

Gerçekleştirilen ilk bilgi sızıntısına göre cihaz Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 430 işlemcisi ile satışa sunulacak. Cihazda kusur olarak sayabileceğimiz tek sorun RAM için ünlü markanın 1,5 GB RAM tercihinde bulunması gösteriliyor. Samsung Galaxy J2 Pro kamera özellikleri ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken ilk yapılan testlerden cihaz oldukça yüksek bir puan almayı başarmış gibi görünüyor. Yeni yıla yaklaşırken model ile ilgili olarak daha fazla bilgi paylaşımında bulunması bekleniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.