Samsung Galaxy J4 Core İçin Android Go Desteği

/ 21 Kasım 2018 / 2.454 / yorumsuz
Samsung Galaxy J4 Core İçin Android Go Desteği

Samsung Galaxy J4 Core İçin Android Go Desteği

 

Uzun bir süredir tasarladığı akıllı cihazlarında Android işletim sistemini kullanmayı tercih eden Samsung, model fark etmeksizin tüm akıllı telefonlarında da bunu geçerli kılıyor. Android sistemini aktif bir şekilde kullanmayı başaran üretici, şimdilerde ise Android Go platformu adına yeni bir model tasarladı. Samsung galaxy J4 Core adıyla duyurulan yeni giriş seviyesi telefon, Android Go sistemine sahip.

Temel Android Özelliklerine Sahip

 

Android Go, özellikle düşük kapasiteli akıllı telefonlarda performanslı bir deneyim yaratıyor. Nitekim teknik özellikler açısından giriş seviyesi bir cihaz olan Galaxy J4 Core, Android Go tercih ederek efektif bir şekilde kullanılıyor. Cihazın sunduğu performans ve deneyim böylelikle gelişim kaydediyor.

4 çekirdekli Snapdragon 430 yonga setine sahip olan J4 Core, 16 GB dahili depolama alanı ile donatılıyor. Arka kısmında 8 MP ve ön bölümünde 5 MP olmak üzere orta seviye kamera sistemiyle donatılan telefon, uygun fiyatı neticesinde dikkatleri üzerine çekiyor. Yapılan açıklamaya göre Galaxy J4 Core fiyatı 150 dolar olarak belirlendi.

Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

 

Güncel döviz ve vergi fiyatları düşünülecek olursa Samsung Galaxy J4 Core Türkiye fiyatının 1300 TL bandında olacağı söylenebilir. Duruma göre bu fiyat 1500 TL’ye kadar çıkabilir. Henüz Samsung cephesinden konuyla ilgili bir açıklama gelmediğinden ötürü Türkiye fiyatı adına sadece tahmin yürütebiliyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Yorum yaz