Samsung Galaxy S10 İçi Saklanan 4 Yeni Özellik!

/ 26 Ağustos 2018 / 845 / yorumsuz
Samsung Galaxy S10 İçi Saklanan 4 Yeni Özellik!

Samsung Galaxy S10 İçi Saklanan 4 Yeni Özellik!

Samsung markasının amiral iki modeli olan Note Serisi ve S Serisi için merakla beklenen yeni cihazlar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Marka Samsung Galaxy Note 9 modelini tanıtırken Samsung Galaxy S10 için ise 4 yeni özelliği sır gibi saklamaya devam ediyor. Samsung Galaxy Note 9 modelinde ses getirecek çok yenilik bulunmadığı eleştirilirken markanın büyük yankı uyandıracak yeni özellikleri Samsung Galaxy S10 modeline sakladığı belirtiliyor.

Ekrana Entegre Edilen Parmak İzi Okuyucusu

Yeni modelde kullanıcılara sunulan en büyük özellik hiç tartışmasız ekrana entegre edilen parmak izi okuyucusu olacak. Samsung tarafından uzun süredir üzerinde çalışıldığı bu özellik sayesinde hem kameranın sürekli kirlenmesi sorunu çözülecek hem de parmak izi okuyucusuna erişim büyük oranda kolaylaşacak. Ancak bu özeliği daha önce Vivo X20 Plus UD, Vivo Nex ve Huawei Mate RS Porsche Design modelleri kullandığı için özellik ilk defa gerçekleştirilen bir başarı olmayacak.

5G Teknolojisi

Amerika’da 2019 yılında kullanıma sunulmasına kesin gözü ile bakılan 5G teknolojisi Samsung Galaxy S10 modelinde hayat bulacak. 5G desteği ile müşterilerine teknolojik alt yapıdan sorunsuz yararlanma imkanı sunacak olan model bu alanda ilk desteği sağlayan Moto Z3 modelini takip edecek.

3D Ön Kamera Özelliği

iPhone X tarafından kullanıcılara sunulan 3D ön kamera teknolojisi Galaxy S10 modelinde yer alması beklenen bir özellik olarak öne çıkıyor. 3D haritalama sistemi ile emoji konusunda da büyük gelişmeler yaşanacak.

Bixby Tuşu Geliştirilecek

Samsung tarafından geliştirilen dijital asistan Bixby beklenen ilgiyi görmemişti ancak yeni modelde bu özelliğin geliştirilerek daha fazla kişiye ulaştırılması bekleniyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.