Samsung Galaxy S10 Plus’a 5 Kamera Gelebilir

/ 13 Temmuz 2018 / 1.091 / yorumsuz
Samsung Galaxy S10 Plus’a 5 Kamera Gelebilir

Samsung Galaxy S10 Plus’a 5 Kamera Gelebilir

 

Galaxy Note 9’u ve hatta S10 + ‘dan önceki katlanan Galaxy X’i bile görsek bile, bir sonraki gen Galaxy S amiral gemisi etrafında şekillendirilmesinin kayda değer bir duruşunu durduramadı. En son söylentilere göre, Samsung Galaxy S10 +, özellikle kamera departmanında en etkileyici şekilde donatılmış olacak, çünkü beş lensin ambalajı olacak: üçü arkada, iki tane önde olması ön görülüyor.

 

Kullanıcılar olarak, akıllı telefon üreticilerinin, bir haftadan fazla bir süre şarj olmadan pil ömrünü uzatabilecek veya optimize edebilecek gerçek devrimci gelişmeleri bile göz önünde bulunducağını düşünmüyoruz. Ama son zamanlarda en son evrimleşen alanlardan biri de kameradır ve geleceği Galaxy S10 + ile devam ettirme noktasında olduğu görülmektedir.

 

Söylentilere göre, bu akıllı telefonun ön kısmında çift kamera var (büyük olasılıkla güzel Bokeh efektleri yapmasına izin veriyor) ve arkada üçlü bir kamera var. Bell raporu, Samsung’un S9 + ‘da olduğu gibi, 8 no’lu telefonda ve Galaxy S9 +’ da gördüğümüz gibi bir telefoto lensi de kullanacağını gösteriyor . Buna 120 ° geniş açılı bir modül eklenecektir.

Samsung Galaxy S10 Plus teknik özellikleri

 

Güzel resimler yapmak için güçlü bileşenlere ihtiyacınız var ve Samsung bunun farkında. Böylece amiral gemisi en son Exynos 9820 evi SoC‘den (en azından Avrupa’da) faydalanacak. İşlemcinin 8 çekirdeği bulunuyor: en ağır görevler için 2 M4, orta görevler için 2 adet Cortex-A75 veya A76 ve en basit görevler için 4 küçük Cortex-A55 olarak gelmesi bekleniyor.

 

Yeni Mali-G76 yongası da ilgi çekici olmalı, akıllı telefonun en gelişmiş mobil oyunları çalıştırmasına yardımcı olacak, aynı zamanda entegre makine öğrenimi sayesinde yeni olasılıklar açabilecektir . Modellerimizi aldığımızda, elbette özellikle enerji tüketimi / pil ömrü açısından Snapdragon 855 ile nasıl karşılaştırıldığına bakacağız. 7 nm işlemiyle yapılan ilk GPU çipiyle ilgili yüksek beklentilerimiz var.

 

Bu geleceğin amiral gemisinden ne bekliyorsunuz? Samsung’un durgun satışlarını kurtarmak için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyor musunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.