Samsung Galaxy S10’un en üst sürümü seramik bir kasada piyasaya sürülecek!

/ 22 Kasım 2018 / 631 / yorumsuz
Samsung Galaxy S10’un en üst sürümü seramik bir kasada piyasaya sürülecek!

 

Samsung Galaxy S10 Special Edition

 
Samsung, amiral gemisi Galaxy S10‘un özel bir versiyonunu yayınlayacak. Piyasaya çıkması, ilkbahardan önce değil, diğer modellerden (S10) sonra gerçekleşecektir.

Samsung Galaxy S10 Special Edition‘ın ana özelliği seramik bir arka yüzeye sahip olacak. Materyal camdan daha fazla mukavemete sahiptir ve kablosuz şarj etmenizi sağlar. Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği planlanmaktadır. Ekranın diyagonal de olağanüstü  6.7 inç, 5G desteği ve muhtemelen 512 GB depolama alanı sağlandı.

“Özel” model SM-G975FC’ye ek olarak, üç tane daha planlanmaktadır. 5,8 inç ekrana ve tek bir arka kameraya sahip SM-G970x dizilimli akıllı telefon, Galaxy S10 serisinin en zayıfı olacak. Ekrana yerleştirilmiş parmak izi tarayıcısını kaybedecek, ancak siyah, beyaz, sarı ve yeşil renkte sunulacak.

SM-G973 ve SM-G975 aygıtları, sırasıyla bir alt ekran parmak izi sensörü, gövde degrade renkleri, çift ve üçlü ana kameralar alır. Exynos 9820 yonga seti için ayrı bir açıklık olması bekleniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.