Samsung Galaxy S9 Kamera Güncellemesi Yayınlandı

/ 8 Kasım 2018 / 597 / yorumsuz
Samsung Galaxy S9 Kamera Güncellemesi Yayınlandı

Samsung Galaxy S9 Kamera Güncellemesi Yayınlandı

 

Şu sıralar yeni Android sürümü için sıkı bir şekilde çalışmakta olan Samsung, bu esnada yama olarak nitelendirebileceğimiz güncellemeler yayınlamayı ihmal etmiyor. Bir süredir Galaxy S9 modellerinde var olduğu söylenen kamera sorununa ilişkin güncelleme yayınlayan teknoloji devi, fotoğraflarda parlak ışık hatasının önüne geçiyor. Küçük ancak etkili olan güncellemeyi otomatik bir şekilde indirebilirsiniz.

Çok Daha Kaliteli Fotoğraflar Çekebilirsiniz

 

Samsung’un S9 kullanıcıları adına özel olarak hazırladığı yeni güncelleme, çok daha net ve gerçekçi fotoğraflar çekmeyi kolaylaştırıyor. Güncelleme öncesinde S9 ile çekilen fotoğraflarda ne yazık ki parlaklık sorunu yaşanabiliyordu. Arka planda meydana gelen bu durum, kullanıcıların şikayet etmesine yol açmakta. Nitekim bu konuda harekete geçen şirket, problemi çözdü diyebiliriz

Yeni güncellemenin odak noktası her ne kadar yaşanan kamera sorunu olsa da Samsung, çeşitli performans iyileştirmeleri yapmayı ihmal etmiyor. Küçük olmasına rağmen bünyesinde çeşitli sistemsel iyileştirmeler ve hata gidermeleri içeren güncelleme, bu sayede S9 cihazlarının çok daha iyi çalışmasını kolaylaştırıyor. Çok yönlü bir güncelleme yayınlayan Samsung, güvenlik konusuna da odaklanmayı elbette ihmal etmiyor.

Yeni Güncelleme Nasıl İndirilir?

 

Samsung, yeni cihaz güncellemelerini ne yazık ki tüm dünyada aynı anda yayınlamıyor. Daha çok ülke bazlı bir yayınlama politikası yürüten şirket, dalgalar halinde yeni güncellemeyi kullanıcılar ile buluşturuyor. Bunun için telefonunuzun ayarlar kısmından yeni yazılım güncellemelerini kontrol edebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.