Samsung Galaxy S9 Özel Bir Renkle Geliyor!

/ 6 Aralık 2017 / 836 / yorumsuz
Samsung Galaxy S9 Özel Bir Renkle Geliyor!

Samsung Galaxy S9 Özel Bir Renkle Geliyor!

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu Samsung Galaxy S9, 2018 yılında özel bir renk ile karşımıza çıkacak. Cihazın; siyah, mavi ve altın renk seçeneklerinin haricinde yeni bir renkle geleceği yönündeki söylentiler büyük heyecan uyandırıyor.

Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 Mor Renk,

Cihaz Mor Renkle Gelecek

Samsung Galaxy Note 7’nin Corel Blue büyük ilgi görüp, beğenilmişti. Alınan yeni haberlere göre Samsung bu kez de gelecek olan amiral gemisi Galaxy S9 için özel bir renk üzerinde çalışıyor. Siyah, mavi ve altın renk seçeneklerinin yanı sıra gelecek olan diğer renk ise mor olacak. Bu rengin yalnızca Galaxy S9’a mı uygulanacağı yoksa sonraki telefon modellerinde de mi kullanılacağı henüz bilinmiyor. Her ne kadar kaynağın sağlam olduğu belirtilse de henüz bir söylentiden öteye geçemiyor bu bilgiler.

Yılın İlk Çeyreğinde Geliyor

Henüz kesin olmayan söylentilere göre Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın 2018 yılının ilk çeyreğinde, hatta muhtemelen Mart ayında gelmesi bekleniyor. Galaxy S9’a dair alınan diğer haberler ise cihazın, Snapdragon 845 yonga setini ve güncel Exynos işlemcisini kullanacak olması. Tasarım Galaxy S8’e benzeyecek olsa da birtakım yenilikler de olacak. Özellikle telefonun arka kısmında yer alan kamera bölümündeki değişiklik dikkat çekiyor. Telefonda ekrana entegre parmak izi sensörüne yer verileceği söylentisi büyük heyecan yaratıyor. Ayrıca cihazın üç farklı model ile geleceği söylentileri dolaşıyor. Üçüncü modelin Galaxy S9 mini olması bekleniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular