Samsung Galaxy S9 Resmi Tanıtımı Ne Zaman Yapılacak?

/ 2 Aralık 2017 / 785 / yorumsuz
Samsung Galaxy S9 Resmi Tanıtımı Ne Zaman Yapılacak?

Samsung Galaxy S9 Resmi Tanıtımı Ne Zaman Yapılacak?

Samsung markasının amiral modeli olan Galaxy serisinin son üyesi S9 büyük bir merakla bekleniyor. Her yeni modelde müşterilerine oldukça etkileyici yeni özellikler sunan markanın Galaxy S9 serisinde sunacağı yenilikler hakkında çeşitli sızıntılar yaşansa da yine de pek çok kişi artık markadan resmi bir açıklama ve tanıtım tarihi bekliyor. Peki, Samsung Galaxy S9 ne zaman tanıtılacak?

Samsung Galaxy S9 Tanıtım Tarihi

Samsung yazılım geliştirme hakkında hala üzerinde çalışmalarına devam ettiği amiral modeli Samsung Galaxy S9 için henüz resmi bir tarih belirlemiş durumda değil. Ancak markanın diğer Galaxy serisinin üyelerini tanıtım tarihleri ve yapılan önceki açıklamaları dikkate alındığında S9 modelinin en geç 2018 yılının ikinci çeyreğinin başında yani 2018 Nisan ayı sonuna kadar tanıtılması beklentisi hâkim. Hatırlanacağı üzere serinin bir önceki üyesi olan Samsung Galaxy S8 modeli de marka tarafından Nisan ayında tanıtılmış ve basına düzenlenen özel bir organizasyon ile yeni modelin lansman çalışmaları gerçekleştirilmişti.

Samsung Galaxy S9 Özellikleri Büyülüyor

Markanın üzerinde büyük bir özveri ile çalıştığı S9 modeli oldukça muazzam özellikleri bünyesinde barındırıyor. İçerisinde biri Snapdrogan 845 diğeri ise Exynos 9810 olmak üzere iki işlemci ile gelecek olan cihazda 8 tane çekirdek yer alıyor. Ekran büyüklüğü 5,8 inç olarak açıklanan cihazda çevre kalınlıkları da büyük oranda azaltılıyor ve parmak izi okuma sensörü ana ekrana taşınıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.