Samsung Galaxy Tab S3 Format Atma Ve Sıfırlama

/ 6 Nisan 2021 / 755 / yorumsuz
Samsung Galaxy Tab S3 Format Atma Ve Sıfırlama

Bu yazımızda sizlere samsung galaxy tab S3 format atma ve sıfırlama işleminden bahsedeceğiz. Ancak her zaman dediğimiz gibi format atma veya sıfırlama işleminden önce yedekleme yapmayı unutmayın ve şarjınızın yeterli seviyede olduğundan emin olun. Yoksa tüm verileriniz silinir ve işleminiz yarıda kesilebilir.

Samsung Galaxy Tab S3 Format Atma
Cihazdaki fiziksel tuşları kullanarak Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Tüm verileri sil yaparak format atma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Peki sıfırlama işlemini nasıl yapacağız?

Samsung Galaxy Tab S3 Sıfırlama
-Telefonu kapalı konuma getirin
-Sesi Açma Tuşu + Güç Tuşu birlikte basınız
-Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
-Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
-Recovery Modu
-Wipe Data All / Factory Reset
-Reboot Systm Now
Yukarıda menüleri kullanarak cihazı sıfırlayabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.