Samsung Galaxy yeni modelde 6 kamera ve 5g desteği sunacak!

/ 22 Kasım 2018 / 885 / yorumsuz
Samsung Galaxy yeni modelde 6 kamera ve 5g desteği sunacak!

Samsung Galaxy 6 kameralı model

Samsung çalışmaları hakkında ilginç bilgiler ortaya koydu. Galaxy S10 veya esnek cihazın Galaxy Flex olarak adlandırılan, ya da çok basitçe Samsung Flex hakkında ilginç detaylar söz konusu.

Ama şu ana kadar isimsiz cihaza geri dönelim. Bu büyük bir 6.7 inç ekranla göz kamaştırmak. Ayrıca, gövdesinde toplam 6 tane olacak kameraları , arka taraf da muhtemelen mevcut Galaxy A9’un tarzındaki dört kameranın yeri olacak. Bu ne anlama geliyor? Ana kameraya, alan derinliği, ultra geniş açılı kamera ve telefoto için bir kamera eşlik edecek. Ana kameranın Galaxy A9’dan daha iyi olması ve Samsung’un daha geniş telefoto yetenekleri sunması muhtemeldir.

Diğer iki kamera ön tarafta. Onların durumunda, kullanım sadece tahmin edilebilir. Bununla birlikte, ikincil ön kameranın öncelikle keskin oyun için mevcut olması muhtemeldir. Ancak oyunda, bir ön ultra geniş açılı kamerayı yerleştirmek de mümkündür. Sözde X Beyond adlı yaklaşan Samsung da 5G’yi desteklemeye tamamen hazır olmalı. Bu noktada, Samsung yeniliği tanıtmacak mı? Henüz belli değil.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz