Samsung İlk Katlanabilir Telefonu ‘Gelecek’ Olarak Sunuyor

/ 25 Eylül 2018 / 507 / yorumsuz
Samsung İlk Katlanabilir Telefonu ‘Gelecek’ Olarak Sunuyor

 

Samsung Katlanabilir Telefonun Adı ‘Gelecek’ Olabilir

 

Samsung, ilk katlanabilir akıllı telefonunu “gelecek” olarak tanıtmayı planlıyor.
Firmanın daha önce Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi ( EUIPO ) ile korumak için başvurduğu “gelecek burada” sloganı ile geliyor. Ajansın kurduğu gözden geçirme uygulamaları, Samsung‘un ticari markasının 2019‘un başlarında onaylanacağını ve bu sonbaharda resmi olarak duyurulması beklenen ve büyük bir pazarlama kampanyasının eşlik etmesi beklenen geleneksel olmayan Android cihazının piyasaya sürülmesini bekliyor.

 

 

Son raporlar , bükülebilir telefonun Galaxy F olarak adlandırılabileceğini ve Samsung‘un Kasım ayında yapılacak yıllık geliştirici konferansında tanıtılabileceğini öne sürdü . Katlanabilir bir OLED panelin yanı sıra akıllı telefon , ekranının altına entegre edilmiş bir ultrasonik parmak izi okuyucusuyla piyasaya sürülen ilk Samsung ürünüde olabilir.Önceki söylentiler, cihazın ekranının tam olarak katlandığında 7,3 inç boyutunda olduğunu ve Samsung‘un bu gadget‘ı tabletlerden ayırt etmek istediğini belirtti , yinede bunun nasıl yapılacağını açıklamıyor.

 

 

 

Açıklanan raporlar iki önemli etki yaratmaktadır; Birincisi, Samsung‘un ilk katlanabilir cep telefonunu milyonlarca satmayacağı bir niş ürün olarak gördüğünü bildirmesine rağmen, şirketin bunu birçok Avrupa pazarına sürecek ve muhtemelen Avrupa‘ya özel Samsung sunulacak (cihazlar esasen bilinmiyor). İki , EUIPO uygulaması, bükülebilir akıllı telefonun tamamen yeni bir ürün ailesinin başlangıcı olarak konumlandırıldığı fikri daha fazla güven veriyor ve Samsung, pazarın seminal cihazına nasıl tepki vereceğini henüz görmemesine rağmen, talebin ikna olacağını belirtti.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.