Samsung S9 Mini Beklenen Özellikleri

/ 5 Nisan 2018 / 889 / yorumsuz
Samsung S9 Mini Beklenen Özellikleri

S9 Mini S serisinin beklentilerine cevap verecek mi?

Her yıl söylentiler değirmeni, Samsung’un en son amiral gemisi mini versiyonuyla ilgili ip uçları ortaya çıkmaya başladı. Tam zamanında, Galaxy S9 Mini hakkında bir şeyler duyuyoruz ve şimdi bile sızan kriter sonuçları bile var. Cihazın iyi performansı var mı? Gelecek mi?

Samsung Galaxy S9 Mini benchmark, ezici özellikleri gösteriyor
Samsung’un zaten bir S9 Mini hazırlaması olasılığını duyuyoruz, fakat şimdi cihaz için olası özelliklere ışık tutacak bazı kıyaslama sonuçları elde ettik. Bu Geekbench karşılaştırma sonuçlarının yasal olup olmadığı hakkında bir açıklama yok. Ne olursa olsun, Samsung S serisi altında bir cihaz üretecekse, can alıcı performansa sahip olmalı. Küçük bir pakette gelmek yeterli olmayacak ve fantastik bir kullanıcı deneyimi sunmayan hiçbir şey, Samsung’un S serisi için inşa etmek için çok çaba sarf ettiği prim itibarını yansıtmayacaktır.

 

Samsung S9 Mini Beklenen Donanım Özellikleri

Kıyaslama sonuçları S9 Mini (model numarası SM-G8750), Adreno 512 GPU, 4 GB RAM ve Android Oreo ile bir sekizli Snapdragon 660 CPU paketleyebileceğini gösteriyor. Biçimde (18.5: 9 markanın en son bayraklarıyla eşleşmesi için hala) hiçbir ayrıntı yok ve bu veya diğer sızıntılardan batarya kapasitesi gibi diğer teknik özellikler, ancak bu en son teknik özelliklere dayanarak, cihaz amiral gemisi gibi davran. Android Oreo ve 4 GB RAM yeterli olabilir, ancak bir Snapdragon 660, mevcut S9’a güç veren 845 gibi bir şey yapmaz, bu nedenle bu mini cihaz orta sınıf bir cihaz arayanlar için daha uygun olabilir.

Kavisli ekran 5 inçten daha küçük olabilir

Son iki yılda üreticilerin izlediği trend, kullanıcı deneyimini optimize edebilecek, giderek genişleyen ekranları hayata geçirmektir. Yüksek kaliteli akıllı telefonlarda giderek daha popüler olan Bezelsiz görüntüler, cihazın boyutunu abartmak zorunda kalmadan büyük ekranlara izin veriyor. Ama yine de daha kompakt cihazları tercih eden bazıları var ve şu anda en iyi çözümü sunan Sony.

Samsung bilinen ve sızıntı göre 2014 yılında Galaxy S5 Mini yayımlanmasından sonra onun Mini çizgisini bir kenara Ve Buz Evrenin , Samsung Electronics, S9 Mini 5’in altında inç kavisli ekrana sahip üst seviye akıllı telefon üretmek için hazırlanıyor .

Galaxy S9 Mini gerçek mi oluyor?

S9 Mini’nin gün ışığını görüp görmeyeceğini söylemek için çok erken. Ice Universe bile, serbest bırakılacağından emin olmadığını söyleyerek ihtiyatlı. Şimdilik sızıntılar doğrulanamıyor. Geçmiş deneyimler bize, Galaxy S serisinin kompakt bir versiyonu hakkında söylentilerin genellikle gerçek bir cihaza tercüme edilmediğini gösterdi.

S9 Mini gerçekten geliyorsa, en azından bir S9 kabuğunda gizlenmiş bir orta menzil değil, yüksek kaliteli bir cihaz olacağını umuyorum. Her şeyden önce, Samsung zaten Galaxy S5, yani sadece prim görünümünü değil, aynı zamanda bazı özellikleri alır Galaxy A5, geçerli bir daha ucuz bir alternatif sunuyor. Ve sonra daha az para harcamak isteyenler için Galaxy J aralığı var.

Şu anda küçük telefon severlerin sevgilisi olan Sony Xperia XZ2 Compact , ancak Samsung kalplerini çalmak için bir hamle yapıyor olabilir.

Samsung Galaxy A5 (2017) vs Galaxy J7 (2017): Farklılıklar nelerdir?

Şahsen, hantal cihazlar sevmiyorum ve ben de bir Galaxy S Mini, S3, tam olarak vardı. Taşınabilir ve dayanıklı, iyi bir arkadaştı ama şimdi benzer bir cihaza geri dönemem. Boyut hakkında konuşmaktan pek de hoşlanmıyorum, çünkü daha az ekranla iyi bir uzlaşma bulabilirsin. Performanstan bahsediyorum. Tam olarak son teknoloji ürünü bir cihaz değildi, ancak markanın son Mini ve teknolojisinin ilerleyişinden bu yana uzun yıllar geçti.

Samsung, iyi bir kullanıcı deneyimini farklı fiyat aralıklarıyla nasıl eşleştireceğini biliyor, Galaxy S9 Mini’nin gerçekten bir etki yaratması için küçük bir evde üst düzey özelliklerin küçük bir mucizesi olması gerekecek.

Şu anda S9 ve S9 Plus’ın çoktan piyasaya sürülmesinden sonra S9 Mini’nin de görüneceğine inananlardanız. Siz ne düşünüyorsunuz?

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.