Samsung Serilere Doymuyor Şimdide Samsung Galaxy S9 Geliyor

/ 16 Kasım 2017 / 593 / yorumsuz
Samsung Serilere Doymuyor Şimdide Samsung Galaxy S9 Geliyor

Samsung Galaxy S9 ile İlgili Sızıntılar

Samsung Galaxy S9’a ait olduğunu düşündüğümüz çizimler sızdırıldı. Ortaya çıkan sızıntılar, çerçevesiz ekran ve çevresinde yer alan yenilikçi hatların devam edeceğini gösteriyor.

Sonsuz Ekran Tasarımı

Samsung Galaxy S9’a dair kabataslak çizimlerin sızdırılması ile cihazın nasıl bir görünüme sahip olacağı hakkında fikir sahibi olabiliyoruz. Sızıntılar gerçeği yansıtıyorsa Samsung Galaxy S9’un önden görünümü, Galaxy S8 ile neredeyse farksız olacak. Bu durum da Samsung’un sonsuz ekran tasarımını benimsediğini gösteriyor.

Arka çizimlere bakıldığında; parmak izi sensörünün yeri ve çift kamera modülü dikkat çekiyor. Galaxy S9’da tahminen çift kamera bulunacak ve parmak izi sensörü aşağı alınıp dikey bir dizilim izlenecek. Parmak izi sensörünün aşağı alınması ulaşımı daha da kolaylaştıracak.

Sızdırılan çizimlerden elde edilen bilgiler henüz bunlarla sınırlı olsa da cihazın çıkış tarihine yaklaştıkça daha fazla bilgi elde edilebileceğini tahmin ediyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.