Samsung tarafından markalı oyun ‘Magichestra’

/ 21 Eylül 2018 / 643 / yorumsuz
Samsung tarafından markalı oyun ‘Magichestra’

Samsung’un yeni çalışması ‘Magichestra’

 

Kısacası: Samsung kısa bir süre önce mobil Oyun Başlatıcı veya yeni oyun yazılımı ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanan yeni bir ticari marka açmıştır. Özellikle, şirket, çeşitli dünya patent ofisleri ile ‘Magichestra‘ terimini ticari marka haline getirmiştir. Bu ad mutlaka her durumda, bir cep telefonu veya cep telefonunda kullanılmak üzere, indirilebilen bilgisayar oyun yazılımlarına uygulanacak şekilde belirtilir. Ayrıca VR oyun yazılımı veya bir ‘bilgisayar oyunu‘ için geçerli olarak sınıflandırılır.

 

 

Arka Plan: Spesifik olarak, yeni ticari marka dijital oyunculuğu teşvik etme ve bu oyunları Galaxy telefonlar üzerinde kullanıma sunuyor. Bununla birlikte, Samsung‘un uzun süredir çalışan Game Launcher‘ı da bulunuyor. Bu özellik, akıllı telefonların bireysel Android oyunları için çeşitli ayarları daha kapsamlı ayarlayabilen, hepsi bir arada bir oyun merkezi. Bu nedenle Magichestra, bu araç için yeniden markalaşma veya yedek olarak tasarlanabilir. Terim, ‘büyü‘ ve ‘orkestra‘ kelimelerinin bir kombinasyonu gibi görünmektedir. Samsung‘un bir tür müzikle ilgili oyun geliştirme olasılığını geride bırakarak, Samsung‘un oyunların orkestrasyon veya düzenleme veya oyunların yönlerini belirten bir referans olabilir. Bu oyun başlatıcısı ve tipik kullanımı ile olağan işleyişe entegre olacaktır. Bunun ötesinde, yeni markalı kelime, Samsung için tamamen yeni bir özellik gösterebilir çünkü özel bir oyun üzerinde çalıştığına dair söylentiler var.Dolayısıyla, bu duyuru sadece el cihazında bulunan bir özellikle ilgili olabilir.

 

 

Etki: Şu anda mevcut olan tek gerçek bilgi, oyun ve mobil cihazlarla ilişkili bir kelime olarak, Magichestra‘nın ticari markasıdır. Bu durumda ne olabileceği konusunda kesin bir şey söylemek ya da Magichestra teriminin nasıl kullanılacağını söylemek mümkün değildir. AI‘nın büyümesiyle, Samsung‘un Game Launcher‘a bazı ‘büyülü‘ otomasyonları uygulamayı planladığı söz konusu değil. Magichestra ismi bu koşullar altında, en azından diğerlerinden daha kolay gibi görünecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.