Samsungtan Kapaklı Cep telefonu Geliyor

/ 13 Kasım 2017 / 2.480 / yorumsuz
Samsungtan Kapaklı Cep telefonu Geliyor

Samsung Kapaklı Amiral Gemisinin İlk Tanıtımını Gerçekleştirdi

Son yıllarda artık eskisi kadar ilgi görmemesine rağmen Samsung kapaklı telefon modelleri üretmeyi sürdürüyor. Özellikle de dünyanın bazı bölgelerinde talep görmesi nedeni ile kapaklı akıllı cep telefonu modelleri üretmeyi sürdüren Samsung bu alandaki amiral modeli olan Samsung W2018 modelinin ilk canlı görüntülerini paylaştı.

Üst Düzey Özelliklerle Satışa Sunulacak

Geçen sene satışa sunulan modelin bir üstü olması nedeni ile çok daha üst özelliklere sahip olması beklenen cihaz Qualcomm Snapdragon 835 işlemci ile satışa sunulacak. Telefonda 6 GB RAM ve 64 GB dahili bellek bulunacak. 4.2 inç büyüklüğünde AMOLED ekran ile satışa sunulması planlanan kapaklı akıllı telefon kamera kullanımına önem veren kişiler için 5MP ön ve 12 MP arka kamera çözünürlüğü ile satışa sunulacak gibi görünüyor.

Hangi Android Sürümü Olacağı Henüz Belli Değil

Kapaklı akıllı telefon modelleri kategorisinde oldukça iddialı olacağa benzeyen Samsung W2018 modelinde 2300 MAH pil kullanılıyor. Pilin küçük olması oldukça dikkat çekici bir ayrıntı olarak öne çıkarken cihazın arka bölümünde parmak izi okuyucu olduğu görülüyor. Cihazda Android işletim sisteminin hangi sürümünün kullanılacağına dair bir açıklama ise henüz yapılmış durumda değil. Avuç içine tam oturan boyutları, şık tasarımı ve dikkat çekici özellikleri ile Samsung kapaklı akıllı telefon kategorisinde de oldukça iddialı olduğunu gözler önüne seriyor. Cihazın 2018 yılı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.