Samsung’un E-posta Uygulaması Gmail’e Rakip Geliyor!

/ 14 Aralık 2017 / 1.074 / yorumsuz
Samsung’un E-posta Uygulaması Gmail’e Rakip Geliyor!

Samsung’un E-posta Uygulaması Gmail’e Rakip Geliyor!

Samsung’un Android için geliştirmiş olduğu e-posta uygulaması Samsung Email, Google Play Store üzerinden 100 milyon indirmeye ulaştı. Uygulama, dünya çapında en fazla kullanılan e-posta istemcilerinin arasına girdi.

Google Play Store’da 100 Milyon İndirme

Samsung’un geliştirmiş olduğu Samsung Email uygulaması, Google Play Store üzerinden 100 milyon indirme sayısına ulaşmış olup, Gmail’e resmen kafa tutuyor. Uygulama, dünya çapında en çok kullanılan mobil e-posta istemcileri arasında yer alıyor. Uygulama, Samsung’un tüm telefonları ile ön yüklü bir şekilde geliyor. Uygulamanın aldığı otomatik güncellemeler, Google Play Store üzerindeki indirilme sayısına katkıda bulunmuş olabiliyor.

posta uygulaması; Exchange, IMAP ve POP3 hesaplarını destekliyor olup, Gmail’in üzerine pek de fazla bir şey koyamıyor. Gmail’e kıyasla büyük avantajlarından birisi Samsung’un uygulamasında hesap eklemenin biraz daha kolay olması.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.