Samsung’un İlk Akıllı Hoparlörü 2018’de Satışta

/ 18 Aralık 2017 / 1.141 / yorumsuz
Samsung’un İlk Akıllı Hoparlörü 2018’de Satışta

Samsung’un İlk Akıllı Hoparlörü 2018’de Satışta

Samsung’un CEO’su DJ Koh tarafından aylar önce doğrulanan ve içerisinde Bixby olduğu iddia edilen akıllı hoparlörün çıkış tarihi belli oldu. Akıllı hoparlör 2018 yılının ilk yarısında piyasaya çıkacak.

Fiyatı 200 Dolar Olacak!

Bloomberg’den Mark Gurman, Samsung’un CEO’su DJ Koh tarafından aylar önce doğrulanan akıllı hoparlörün 2018 yılının ilk yarısında piyasaya sürüleceğini ve fiyatının yaklaşık olarak 200 dolar olacağını belirten açıklamada bulundu. Gurman, cihazın daha önce de doğrulandığı gibi Bixby desteğine sahip olacağını, Samsung’un yüksek ses kalitesine ve akıllı ev çözümlerine odaklı bir şekilde çalışacağını belirtiyor. Cihaz, Samsung’un SmartThings olarak adlandırdığı akıllı ev eko sisteminin yönetimi için adeta bir merkez olacak.

Akıllı Cihazların Tümüyle İletişim Kurabilecek

Akıllı hoparlör, Galaxy akıllı telefonlar da dahil olmak üzere Samsung’un neredeyse tüm akıllı cihazları ile iletişim halinde olabilecek. Bixby’ye akıllı buzdolapları, televizyonlar ve giyilebilir cihazlar gibi neredeyse bütün ürünlerde yer veremeye çalışan Samsung’un akıllı hoparlörünün, Google Assistant ve Amazon Alexa’dan daha başarılı olacağı yönünde beklentiler var.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.