Samsung’un katlanabilir Galaxy F’i konsept bir videoda sergilendi

/ 13 Kasım 2018 / 325 / yorumsuz
Samsung’un katlanabilir Galaxy F’i konsept bir videoda sergilendi

 

Samsung Galaxy F 

 
Yıllar süren sızıntı ve söylentilerden sonra Samsung, ilk katlanabilir telefonunu gelecek yıl göndermeye hazır. Şirket, halihazırda kullandığı esnek ekranı tanıttı ve diğer birkaç detay da yakın zamanda ortaya çıktı.

Muhtemelen Galaxy F olarak anılacak olan bu telefon hakkında bilinen her şeye dayanan Concept Creator, yaklaşan cihazı tüm ihtişamıyla hayal eden ve onu tüm açılardan canlandıran büyüleyici bir konsept videosu yarattı.

Lütfen Galaxy F’nin son tasarımının ya da bunun gibi bir şeyin sızıntısı için hata yapmayın, bu sadece bir konsepttir ve bunu aklınızdan çıkarmayın.

Açılırken, Galaxy F, 1536×2152 çözünürlükte (420ppi ve 4.2: 3 en boy oranıyla) açıldığında iki ekran (içeride bir tanesi 7.3) kullanacak; Kapak Ekranı ise el cihazı katlandığında göreceğiniz şey. 420ppi ile 840×1960 çözünürlük ve 21: 9 en boy oranı ile 4.58 inç paneli olacak gibi görünüyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler